13-тур
01.08.2021 (ЯШ, 20:00)
Металлург
-
Қизилқум
-
13-тур
01.08.2021 (ЯШ, 20:00)
Қўқон-1912
-
Навбаҳор
-
13-тур
31.07.2021 (ШН, 20:00)
Пахтакор
-
Бунёдкор
-
13-тур
31.07.2021 (ШН, 20:00)
Сўғдиёна
-
АГМК
-
13-тур
31.07.2021 (ШН, 20:00)
Андижон
-
Турон
-
13-тур
30.07.2021 (ЖУ, 20:00)
Машъал
-
Сурхон
-
13-тур
30.07.2021 (ЖУ, 00:00)
Локомотив
-
Насаф
-
8-тур
09.07.2021 (ЖУ, 20:00)
Насаф
1
Машъал
0
12-тур
04.07.2021 (ЯШ, 20:00)
Пахтакор
2
Локомотив
1
12-тур
04.07.2021 (ЯШ, 20:00)
Сурхон
1
Бунёдкор
5
12-тур
04.07.2021 (ЯШ, 20:00)
Насаф
1
Сўғдиёна
0
12-тур
03.07.2021 (ШН, 20:00)
Навбаҳор
0
Андижон
1
12-тур
03.07.2021 (ШН, 20:00)
АГМК
2
Қўқон-1912
1
12-тур
02.07.2021 (ЖУ, 20:00)
Турон
2
Металлург
0
12-тур
02.07.2021 (ЖУ, 20:00)
Қизилқум
2
Машъал
0
11-тур
28.06.2021 (ДУ, 20:00)
Қўқон-1912
1
Насаф
2
11-тур
27.06.2021 (ЯШ, 20:00)
Андижон
2
АГМК
3
11-тур
27.06.2021 (ЯШ, 20:00)
Сурхон
0
Пахтакор
4
11-тур
26.06.2021 (ШН, 20:00)
Металлург
2
Навбаҳор
2
11-тур
26.06.2021 (ШН, 20:00)
Қизилқум
2
Бунёдкор
1
1/8 финал
20.08.2021 (ЖУ, 00:00)
Сўғдиёна
-
Локомотив
-
1/8 финал
20.08.2021 (ЖУ, 00:00)
Бунёдкор
-
Навбаҳор
-
1/8 финал
19.08.2021 (ПШ, 00:00)
АГМК
-
Нефтчи
-
1/8 финал
19.08.2021 (ПШ, 00:00)
Пахтакор
-
Турон
-
1/8 финал
19.08.2021 (ПШ, 00:00)
Насаф
-
Металлург
-
1/8 финал
18.08.2021 (ЧР, 00:00)
Сурхон
-
Машъал
-
1/8 финал
18.08.2021 (ЧР, 00:00)
Шўртан
-
Қизилқум
-
1/8 финал
18.08.2021 (ЧР, 00:00)
Динамо
-
Олимпик
-
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 18:30)
Навбаҳор
1
Олимпик
0
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Шўртан
4
Хоразм
1
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Нефтчи
0
Қизилқум
0
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Оқтепа
4
Зомин
2
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 18:45)
Металлург
2
Қўқон-1912
0
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 18:45)
Динамо
3
Сурхон
1
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 17:00)
Бухоро
2
Ғиждувон
2
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 16:45)
Машъал
2
Янгиер
0
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 18:45)
Сўғдиёна
4
Рубин
1
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 18:45)
Насаф
1
Бунёдкор
1
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 17:30)
Арал Самали
1
Локомотив
5
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 16:45)
Турон
1
Андижон
0
14-тур
29.08.2021 (ЯШ, 00:00)
Хоразм
-
Нефтчи
-
14-тур
05.08.2021 (ПШ, 17:30)
Шўртан
-
Динамо
-
14-тур
04.08.2021 (ЧР, 17:30)
Янгиер
-
Олимпик
-
13-тур
27.06.2021 (ЯШ, 20:00)
Нефтчи
4
Арал Самали
0
13-тур
27.06.2021 (ЯШ, 19:00)
Динамо
4
Хоразм
3
13-тур
27.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Олимпик
5
Шўртан
0
13-тур
27.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Бухоро
3
Янгиер
0
12-тур
20.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Шўртан
2
Хоразм
1
12-тур
20.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Янгиер
2
Оқтепа
1
12-тур
19.06.2021 (ШН, 18:30)
Арал Самали
2
Динамо
1
12-тур
19.06.2021 (ШН, 18:00)
Бухоро
0
Олимпик
1
11-тур
13.06.2021 (ЯШ, 20:00)
Нефтчи
2
Янгиер
0
11-тур
13.06.2021 (ЯШ, 18:30)
Хоразм
1
Арал Самали
1
11-тур
12.06.2021 (ШН, 18:00)
Оқтепа
0
Олимпик
2
11-тур
12.06.2021 (ШН, 00:00)
Бухоро
3
Шўртан
0
10-тур
08.06.2021 (СЕ, 18:00)
Шўртан
0
Арал Самали
1
10-тур
08.06.2021 (СЕ, 18:00)
Олимпик
3
Нефтчи
0
10-тур
07.06.2021 (ДУ, 18:00)
Янгиер
1
Динамо
2
10-тур
06.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Бухоро
3
Оқтепа
3
9-тур
03.06.2021 (ПШ, 18:00)
Олимпик
1
Динамо
2
12-тур
08.08.2021 (ЯШ, 00:00)
Ғиждувон
-
Навбаҳор-Фарм
-
12-тур
08.08.2021 (ЯШ, 00:00)
Зомин
-
Пахтакор-79
-
12-тур
08.08.2021 (ЯШ, 00:00)
Лочин
-
Чиғатой
-
12-тур
07.08.2021 (ШН, 00:00)
Лoкомотив-БФК
-
Бунёдкор-Фарм
-
12-тур
07.08.2021 (ШН, 00:00)
Жиззах-Барс
-
Нефтгазмонтаж
-
11-тур
31.07.2021 (ШН, 00:00)
Чиғатой
-
Жомбой
-
11-тур
23.06.2021 (ЧР, 18:30)
Навбаҳор-Фарм
2
Лочин
1
11-тур
19.06.2021 (ШН, 18:00)
Ғиждувон
1
Нефтгазмонтаж
2
11-тур
19.06.2021 (ШН, 18:00)
Жиззах-Барс
1
Бунёдкор-Фарм
2
11-тур
19.06.2021 (ШН, 17:30)
Лoкомотив-БФК
4
Пахтакор-79
3
10-тур
13.06.2021 (ЯШ, 18:30)
Чиғатой
4
Зомин
6
10-тур
13.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Бунёдкор-Фарм
0
Ғиждувон
2
10-тур
13.06.2021 (ЯШ, 00:00)
Лочин
3
Жомбой
0
10-тур
12.06.2021 (ШН, 18:00)
Нефтгазмонтаж
0
Навбаҳор-Фарм
1
10-тур
12.06.2021 (ШН, 18:00)
Пахтакор-79
2
Жиззах-Барс
0
9-тур
06.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Нефтгазмонтаж
2
Лочин
2
9-тур
06.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Зомин
3
Жомбой
0
9-тур
05.06.2021 (ШН, 18:00)
Навбаҳор-Фарм
1
Бунёдкор-Фарм
2
9-тур
05.06.2021 (ШН, 18:00)
Ғиждувон
4
Пахтакор-79
0
9-тур
05.06.2021 (ШН, 17:30)
Лoкомотив-БФК
4
Чиғатой
2

Сўғдиёна-W

  • "Сурхон" СМ
Тур Сана Учрашув
11-тур 27.06.2021 18:00 Бухоро-W 0 : 13 Сўғдиёна-W
10-тур 22.06.2021 18:00 Сўғдиёна-W 6 : 0 Металлург-W
9-тур 30.05.2021 17:30 Сўғдиёна-W 4 : 4 Бунёдкор-W
7-тур 20.05.2021 17:30 Сўғдиёна-W 11 : 1 Қизилқум-W
6-тур 14.05.2021 17:30 Пахтакор-W 0 : 3 Сўғдиёна-W
5-тур 08.05.2021 17:00 Локомотив-W 0 : 4 Сўғдиёна-W
4-тур 02.05.2021 17:00 Сўғдиёна-W 3 : 2 Навбаҳор-W
3-тур 27.04.2021 16:30 Севинч 0 : 1 Сўғдиёна-W
8-тур 25.04.2021 17:30 АГМК-W 0 : 4 Сўғдиёна-W
2-тур 23.04.2021 17:00 Сўғдиёна-W 10 : 0 Бухоро-W
1-тур 17.04.2021 15:30 Металлург-W 1 : 4 Сўғдиёна-W
# Футболчи Ўйин Дақиқа Таркибда Махсулдорлик Огоҳлантиришлар
Бош Алм Қўш Зах Гол(П) ЎГ Тўп Гол+Тўп СК 2СК ҚК
1 Кумушой Ғуломова 11 691 8 2 2 1
22 Нозима Ҳасанова 11 299 3 2 2 6 1
16 Даря Телешева 5 5
21 Ҳолида Дадабоева 11 707 9 6 2 2
13 Юлдуз Шодиева 11 221 1 1 7 3 1 1
3 Ўғилой Қўчқорова 11 721 9 4 2
17 Танзилла Зарбиева 11 891 10 3 1 1 1
14 Рушана Тошпўлатова 4 21 1 3
20 Рухшона Маҳмудова 0
5 Нафиса Набиқулова 11 525 6 4 3 2
4 Насиба Хожиева 11 288 2 2 6 3 1
10 Мумуни Фусейна 11 990 11 18 (2) 18 1
25 Эъзоза Шарипова 10 558 5 1 5 1 1
15 Мирослава Рек 0
11 Маҳлиё Назарқулова 11 241 2 2 7 2 2 2
18 Тамари Эпиташвили 9 416 6 6 3
6 Ирода Турдалиева 11 990 11 2 2 2
77 Зарина Маматкаримова 11 631 7 5 3 1 4 4
9 Периале Росачерне Эпсе Доҳ 11 849 10 3 1 3 3 1
27 Динара Пайзиқулова 9 211 1 4 4 1
23 Диёрахон Ҳабибуллаева 11 935 10 1 1 23 23 1
99 Алберта Ахиалей Яво 11 916 11 4 5 5 1
Турнир жадвалидаги ўрни
#ЖамоаЎҒДМО
1Сўғдиёна-WСўғдиёна-W11101031
2Бунёдкор-WБунёдкор-W1192029
3СевинчСевинч1181225
4АГМК-WАГМК-W1151516
5Металлург-WМеталлург-W1144316
6Навбаҳор-WНавбаҳор-W1141613
7Пахтакор-WПахтакор-W112278
8Локомотив-WЛокомотив-W112278
9Бухоро-WБухоро-W111376
10Қизилқум-WҚизилқум-W111194
Сўнгги натижалар
Тур Сана Учрашув
11-тур 27.06.2021 18:00 Бухоро-W 0 : 13 Сўғдиёна-W
10-тур 22.06.2021 18:00 Сўғдиёна-W 6 : 0 Металлург-W
9-тур 30.05.2021 17:30 Сўғдиёна-W 4 : 4 Бунёдкор-W
7-тур 20.05.2021 17:30 Сўғдиёна-W 11 : 1 Қизилқум-W
6-тур 14.05.2021 17:30 Пахтакор-W 0 : 3 Сўғдиёна-W
5-тур 08.05.2021 17:00 Локомотив-W 0 : 4 Сўғдиёна-W
4-тур 02.05.2021 17:00 Сўғдиёна-W 3 : 2 Навбаҳор-W
3-тур 27.04.2021 16:30 Севинч 0 : 1 Сўғдиёна-W
8-тур 25.04.2021 17:30 АГМК-W 0 : 4 Сўғдиёна-W
2-тур 23.04.2021 17:00 Сўғдиёна-W 10 : 0 Бухоро-W