Liga komissarlari uchun seminar tashkil etildi
Yangi mavsum oldidan Liga bayrog‘i ostida o‘tadigan musobaqalarda ishlovchi komissarlar uchun seminar tashkil etildi. Uni FIFA hamda OFK komissari Kemel Tokabayev olib bordi.
Seminarda uchrashuv tashkilotchiligi, bellashuv oldidan, davomida va undan keyin yuzaga keladigan turli holatlar, shuningdek, xalqaro maydonda faoliyat olib borish davomida komissar ish faoliyatida yuzaga kelgan qiziqarli jihatlar muhokama etildi.
Shuningdek, MyLeague platformasidagi yangi o‘zgarishlar va qo‘shimcha zamonaviy funksiyalar, uchrashuv boshlang‘ich tarkiblarini hamda o‘yin qaydnomalarini to‘ldirishdagi yangiliklardan komissarlar boxabar etildi.
Liga komissarlari uchun seminar tashkil etildiLiga komissarlari uchun seminar tashkil etildiLiga komissarlari uchun seminar tashkil etildiLiga komissarlari uchun seminar tashkil etildiLiga komissarlari uchun seminar tashkil etildiLiga komissarlari uchun seminar tashkil etildi