ЎЗБЕКИСТОН ПРОФЕССИОНАЛ ФУТБОЛ ЛИГАСИ

Янгиликлар / Суперлига

Coca-Cola Суперлигаси 17-тур учрашувларида ишлайдиган расмий шахслар рўйхати

14.08.2019 17:57 | Суперлига

17-18 август кунлари Coca-Cola Суперлигасида 17-тур учрашувлари бўлиб ўтади. Ушбу баҳсларда қуйидаги расмий шахслар фаолият олиб боришади.

 

Coca-Cola Суперлигаси / 17-тур

17 август, шанба

17:00 «Қўқон-1912» - «Сурхон»

Ҳакамлар: Зокир Қодиров, Обид Жумаев, Руслан Самандаров, Акмал Раҳимов

Назоратчи: Рашид Айтеков

Комиссар: Эркин Бахтиёров

 

19:15 АГМК – «Пахтакор»

Ҳакамлар: Элёр Турсунов, Александр Сидоров, Ҳасан Набиев, Рустам Чориев

Назоратчи: Андрей Тамбовцев

Комиссар: Аббос Аҳроров

 

 

19:15 «Локомотив» - «Насаф»

Ҳакамлар: Темур Тўхтасинов, Анвар Маражабов, Зиёдулла Абдураҳмонов, Ғайрат Жўраев

Назоратчи: Тимур Абдуллаев

Комиссар: Диёр Имомхўжаев

 

19:15 «Бухоро» - «Сўғдиёна»

Ҳакамлар: Ҳасан Рўзиев, Олимжон Абдувосилов, Ришат Нўъмонов, Комилжон Расулов

Назоратчи: Арслон Хотамов

Комиссар: Жаҳонгир Раҳматуллаев

 

 

18 август, якшанба

17:00 «Бунёдкор» - «Металлург»

Ҳакамлар: Вадим Агишев, Тимур Гайнуллин, Дониёр Сайлавов, Шуҳрат Ражабов

Назоратчи: Бахтиёр Тоғаев

Комиссар: Зоҳир Акрамхонов

 

18:00 «Андижон» - «Навбаҳор»

Ҳакамлар: Виктор Серазетдинов, Тимур Галеев, Равиль Шояхмитов, Олим Тўйчибоев

Назоратчи: Ноил Лутфуллин

Комиссар: Сардор Қудратуллаев

 

 

19:15 «Қизилқум» - «Динамо»

Ҳакамлар: Шерзод Қосимов, Санджар Шоюсупов, Алишер Усмонов, Ҳусан Музаффаров

Назоратчи: Игорь Нехочин

Комиссар: Шерзод Ражабов.

 

Жамоа Ў Т-Н О
1 Пахтакор 17 53-10 47
2 Локомотив 17 28-12 34
3 Бунёдкор 17 25-19 30
4 Насаф 17 25-16 27
5 Сўғдиёна 17 21-22 27
6 Навбаҳор 17 22-16 25
7 Сурхон 17 17-24 22
8 Металлург 17 19-19 20
9 Динамо 17 19-25 18
10 Қизилқум 17 17-35 17
11 Андижон 17 16-22 16
12 АГМК 17 20-28 16
13 Қўқон-1912 17 19-34 14
14 Бухоро 17 9-28 12

Тўпурарлар

Футболчи Гол
1 Драган Черан 19
2 Зафар Полвонов 11
3 Хумоюн Муртозаев 11
4 Темурхўжа Абдухолиқов 10
5 Хуршид Ғиёсов 10
6 Александр Касьян 9
7 Игорь Сергеев 9
8 Марат Бикмаев 8
9 Шохруз Норхонов 7
10 Элгужа Григалашвили 5